Contact

Kontakt os

KUNDESERVICE (IKKE FYSISK BUTIKK)

HC Andersens Boulevard 51, 2. th
1553 København V, Danmark
+ 45 52 39 10 01
kontakt@enamel.dk
www.enamelcopenhagen.dk

 

WEBSHOP 


Har du spørsmål vedrørende varer kjøpt på enamelcopenhagen.dk,
forsendelse eller retur,  vennligst:

Enamel Copenhagen
+ 45 52 39 10 01 ( hverdage mellem 09.00-15.00)
kontakt@enamel.dk

*Ved retur av varer kjøpt på enamelcopenhagen.dk, Les venlligst her.

 

ENAMEL COPENHAGEN STUDIO (FYSISK BUTIKK) 

 

Gammel Kongevej 105
1850 Frederiksberg C, Danmark
+ 35121001
studio@enamel.dk

 

Åbningstider for butik:

Mandag-torsdag: 10.30 - 17.30

Fredag: 10.30 - 18.00

Lørdag: 10.00 - 15.00

Søndag: Lukket


_________________________

 

B2B SALG


Er du forhandler/ønsker å bli forhandler?
vennligst ta kontakt med agent i dit område:

INTERNATIONAL SALES MANAGER


Bettina Løvgreen
+ 45 29 84 34 10
bettina@enamel.dk

_________________________

 

AGENTER



DANMARK (ZEALAND)
Ulla Brinch Albertsen
53 53 62 92
ulla@enamel.dk

 

DANMARK (FYN/JUTLAND)
Trine Krintel
20 80 54 54
trine@enamel.dk


NORWAY

Anita Krstic Søberg
A.S.K Agency
+ 47 47 80 71 83
anita@ask-agency.com
ask-agency.no


SVERIGE
Cornelia Honti
The Brands Agency
+46 (0) 73 948 58 12
cornelia.h@thebrands.se
thebrands.se


NETHERLAND
Mirjam Stehmann
Bodewes Fashion
+ 31 35 2400207
mirjam@bodewes.nl

BELGIUM
Anne Martens
Mermin Agency
+ 32 (0) 48 955 25 50
wanya@telenet.be


GERMANY
Hannah Meyer
The Other Agency
+49 17632974763
hannah@theotheragency.de

 

UK
Chessie Schwitzer
TheYearOf
+ 44 7713 007070
chessie@theyearof.co.uk

_________________________



PR & MARKETING 

Har du spørsmål som  vedrører PR & marketing,
 vennligst kontakt :


Louise Settrup
+ 45 31 76 72 22
pr@enamel.dk


_________________________

 

ACCOUNT COORDINATOR

Har du spørgsmål vedrørende betaling eller lign.,
  vennligst ta kontakt:


Charlotte Arcal
+ 53 53 74 16
accounting@enamel.dk

Kontaktskjema